RFID, kudo në botë.

Fjalëkalimi Device Test Copy

» Hardware » Fjalëkalimi Device Test Copy

iCopy3 Smart Card Copy Machine, iCopy3 IC / ID Card Ashensor Card Clone Device

KATEGORIA DHE TAGS:
Fjalëkalimi Device Test Copy , , , ,

Mbështetje klon 13.56MHz encryption kartë IC, mbështetje për letërnjoftim anti-kopje dhe kartës IC!

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

tensionit input: DC 5V
konsumi i energjisë Standby: 50UA
Konsumi Operative të energjisë: 120mA
madhësi: 170X 60 x 31mm

paketim: një kuti me ngjyra, duke përfshirë një mori, një ndërtuar në Lithium Battery, një litar i shkurtër, një manual, një lidhni kompjuter të dhënat e kabllo. Në qoftë se ka nevojë për të ngarkuar, ju lutem të marr ngarkuesin e telefonit!

iCopy3 Smart Card Copy Machine direkt online përmirësuar, deshifrim i fuqishëm! Mbështetje kartë ID 125khz, 250kHz, 375kHz, 500kHz, 625kHz, 800kHz, 1000Lexoni kHz dhe klon shkruaj.
card mbështetje IC card 13.56MHz encryption klon, mbështetje për letërnjoftim anti-kopje dhe kartës IC!
Kur karta nuk është e koduar, lexuar kartën drejtpërdrejt, shkruaj kartën përkatëse bosh, bën makinë për të shkruar një kartë me sukses.
Kur e bëri për të lexuar kartën encryption makinë, ju keni nevojë për të bashkëpunuar me kompjuter, hapur makinë vjen me software, klikoni decrypt, sipas promptet zë kartat shkruani.

 

Designed për Bravëndreqës!

 

iCopy3 Smart Card Copy Machine, iCopy3 IC, ID Card Ashensor Card Clone Device, Device iCopy3 Smart Card Clone, iCopy3 IC, Device ID Card Elevator Kopjimi i Kartës së. SeabreezeRFID LTD.

Features:
1. koduar plotësisht card decryption IC: Funksioni i parë i plotë deshifrim, Linja e mbrojtjes encryption plotë përparim card IC, Përdoruesit nuk kanë nevojë të përdorin detektor të kopjoni kartelën e plotë encryption, shpejtësia e kopjimit, mund të goditur më shumë karta encryption.
2. Platforma Cloud upgrade inteligjent: një përmirësim i ri automatikisht të njoftojë.
3. Big Fjalëkalimi dhënat e bibliotekës deshifrim: Përdorimi i shkëmbimit të mëdha të të dhënave të ndërtuar në teknologjinë e bibliotekës fjalëkalim, decryption fjalëkalimi suksesshëm card përfshihen automatikisht në bibliotekë fjalëkalimin, Herën tjetër që ju decrypt të njëjtin lloj të kartelës pa rrjetit deshifrim, automatikisht për të goditur fjalëkalimin.
4. kopje identifikimi band I plotë: një card dual-band, një kartë multi-frekuencave identifikimit automatik, kopje automatike lexuar.
5. Mbështetje të zgjeruara detektor: kartë të veçantë mund të zbulojë dhe të decrypt, automatikisht të filtruar fjalëkalimin rreme.
6. Automatike Promise Sweep: Frekuenca nga 100KHz të 13.56MHz automatikisht spastrim rritje, në mënyrë që karta kompensuar frekuenca, kartë jo-standarde ku të fshihen.
7. Remote Control Copy: Mbështesin një shumëllojshmëri të kodit fikse, Kodi kodrina, frekuencë pjesshëm, kartë jo-standarde telekomandë wireless kopje e kontrollit (version më vonë mbështetje upgrade)
8. Mbështet të gjitha kartat smart: Mbështetje IC, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, ID, TK4100, EM4100, EM4102, HID26, HID35, HID37, Geed64, GID50, GID40, GID32, GID16, SID64, SID50, SID40, SID32, 125KHz ~ 13.56MHz, qindra karta smart në Azi, Evropë, Azia Juglindore, Afrika dhe Australia. Cloud platformë upgrade do të mbështesë më shumë lloje të kartave smart.
9. Mbështetje për një shumëllojshmëri të kartave kopje bosh: UID, FUID, PJESA, ZXUID, EUID, ICUID, E5500, E5550, T5557, T5567, T5577, EM4305, EL8265, 5200, 6200, 7200, 8200, 6608, 6609, 7325, 4366, 8348, 9523, 9534, ID435, 2346, etj. Cloud platformë upgrade do të mbështesë më shumë lloje.
10. Zëvendësueshme Lithium Battery. Rechargeable Lithium Battery, bateri në dispozicion, kabllo USB në dispozicion, ose akuzuar telefonin përdorimi celular, lehtë dhe e thjeshtë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com