RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

ID Reader me Kodi Formati rregulluar Switch, IC Reader me Kodi Formati rregulluar Switch

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , , , ,

IC / ID Reader me Kodi Formati rregulluar Switch, bën më të lehtë për të rregulluar numrin formatin e prodhimit.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca e punës ( fakultativ ): frekuencë të ulët 125KHz ( lartë frekuenca 13.56MHz opsionale )
Card Mbështetje: TK4100, EM4100, EM4001, EM4102 ( Mbështetja tip IC Mifare standarde S50, card S70 )
Interface: USB
Distanca Reading:> 60mm
Lexoni Koha: <100Znj
furnizimi me energji elektrike: USB për të marrë pushtetin
Sistemi operativ: Windows XP, Windows CE, Windows 7, fitore 10, Linux, Windows Vista, android
duke treguar dritë: ngjyra të dyfishtë
treguesit Statusi: 2 color LED (fuqia LED “i kuq”, “e gjelbër” treguesit e statusit)
Ndërtuar në Gjuha: sirenë, mund të kontrollojë LED dhe sirenë
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃
ngjyra Dukje: zezë dhe e bardhë optional (parazgjedhur i zi)
Produkt Përmasat: 104mm × 68mm × 10mm
peshë: 120G

YJ33-R40 modeli 125KHz contactless USB drive ID lirë read-only lexues, një shumëllojshmëri të formateve kodin prodhimit, Lexuesi zgjidhni ndonjë duhet të thirrni kaloni kodin në anën e pasme e format e prodhimit. Në procesin e përdorimit, mund të thirrni spinën (prizë dhe luaj), nuk kanë për të ngarkuar ndonjë shofer, lexuar vazhdimisht sakta dhe të besueshme.
Nëse përdoret për lexuesin e kontrollit të qasjes, format numrin e kartës mund të opsionale 8H10D, 6H10D, 6H8D, 2H3D4H5D, 8H, 6H, 4H5D4H5D, optional shpëtoj prej zero kryesor, me tastin Enter, Gjithashtu mund të personalizohet, format i parazgjedhur 8H10D, me tastin Enter.

aplikimi kryesor
Qasja e kontrollit, identifikim, menaxhimin e anëtarësimit, studentët dhe kartë kampus, Mbledhja e të dhënave, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com