RFID, kudo në botë.

LRi2K Chip Card, LRiS2K Chip Card, ISO 15693, ISO 18000-3 mënyrë 1

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card , , , ,

LRi2K Chip Card, LRiS2K Chip Card, ISO 15693, ISO 18000-3 mënyrë 1, long distance 1.5 metër, Chips within each individual storage block has 3 passwords allows you to choose, such security settings to make chip with high flexibility.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

standarde protokoll: ISO 15693/18000-3 mënyrë 1
frekuenca e punës: 13.56MHz±7kHz
2048-bits EEPROM with Block Lock feature
64-bit unique identifier (UID)
Distanca Reading: deri në 1.5M
temperatura e punës: -20℃ ~ + 65 ℃
Erase/Write cycles: 1,000,000 kohët (minimum)
ruajtja e të dhënave: 40 vjet (minimum)
madhësi: ISO kartë standarde L 85.6 × W 54 × T 0.84(± 0.4)mm
material: PVC / ABS / PET / PETG, 0.13mm tela bakri
procesi encapsulation: Linja tejzanor automatike bimë automatike / touch saldim

LRi2K/LRiS2K is ST Microelectronics a long-range RFID chips, fully compliant with ISO/IEC 15693 dhe ISO / IEC 18000-3 mënyrë 1 RFID standards, suitable for goods tracking. Both chips have a great tuning capacitor, so the antenna can be very small volume, the chip can be made very small. prandaj,the chips suitable for use in the object size is very small, such as the injection of the pharmaceutical industry electronic tags,etj.
LRIS2K innovative password feature, you can improve the security of information. Chips within each individual storage block has 3 passwords allows you to choose, such security settings to make chip with high flexibility, also allows different parts of the supply chain use different storage block.

Aplikacion
Particularly suitable for access control, library automation, supply chain management, sensitive goods such as pharmaceuticals, precious commodity anti- counterfeiting.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com