RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

RFID Crystal Epoxy Keychain Access Control, RFID Crystal Epoxy zgjuar Rings

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain, RFID Crystal Epoxy Tag , , , , , , , , ,

modeli i produktit: YF079

Opsionet e disponueshme: gjatë 300 paraqitjet e tipit, Çipa IC, Frekuencat RF, printim para dhe mbrapa, unaza inox, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
materiale paketimi: ABS / PVC + epoxy importuar (zam hard / zam butë)
protokollet e komunikimit: ISO 14443 TYPEA / B, ISO 15693, Class EPC 1 Gjenerata 2, ISO 18000-6C/6B
Lexim dhe shkrim në distancë: 5~ 10cm, UHF tag leximi distancë deri në 30cm
temperatura e punës: -20° C ~ + 85 ° C
durim: 100,000 kohët
niveli mbrojtja: IP67 / IP68

Produktet RFID Crystal Epoxy Material Chain janë të printuara në një shumëllojshmëri materialesh dhe sipërfaqja është bërë nga kristal epoksi i importuar. Ky zinxhir kyç është i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga uji dhe nuk ka flluska ajri brenda. Transparenca si qelqi, efekt i mirë stereoskopik, imazhi shumëngjyrësh dhe i gjallë është ideal për promovimin e biznesit. Çdo model mund të personalizohet, dhe forma të ndryshme të filmave vizatimorë mund të bëhen sipas kërkesave të ndryshme të klientëve.
Features: i lehtë për tu bartur, e bukur, i fortë, i papërshkueshëm nga uji, nuk është e lehtë për t'u veshur
Mund të kompensohet, ekran mëndafshi, shtypje jastëk, kodimi, kod i sheshtë (ar, argjend, i kuq, e verdhe, e zezë), Kodi lazer, Kodi QR, kodi i gdhendjes dhe procese të tjera.
Zgjidhni nga e sipër 300 forma të tipit dhe personalizimi. Mund të paketojë të gjitha llojet e çipave inteligjentë, gjithashtu nuk mund të përdorin patate të skuqura. Mund të paketojë lloje të ndryshme patate të skuqura: EM4200, EM4102, EM4069, EM4550, EM4305, chip CPU(FM1208-9 / FM1208-10), Etiketë inteligjente epokside kristal, Etiketë inteligjente epokside kristal, ULTRALEHTA, NTAG203, mbështet modulimin e kodit Manchester 2K, T5577, T88RF256, TK4100, FM11RF08, LEGJICmini256, H3 Alien, impinj M4, etj.
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

Aplikimet
Menaxhimi i anëtarëve, sistemet e konsumatorit, Pagesa e One Card Solutions, Kartë me parapagesë, identifikimi të produktit, menaxhimi i shkollës, menaxhimi i komunitetit të apartamenteve, frekuentimi i kontrollit të aksesit, AIDC, identifikim, kartë autobusi, parking, kartë anëtarësimi në klub nate, bileta për ski noti, mund te perdoret edhe si karte dhurate artizanale per dhurate biznesi.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com