RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

 • specifikimet
 • Përshkrim

kombinimi Frekuenca: LF + HF (125KHz + 13.56MHz), LF + UHF (125KHz + 860 ~ 960MHz), HF + UHF (13.56MHz + 860 ~ 960MHz)
patate të skuqura në dispozicion: EM4102, TK4100, T5577, M1 S50, FM11RF08, I CODE SLI-L, ultralight, H3 Alien, Impinj M4QT, etj.
standarde protokoll: ISO 14443 TYPEA, ISO 18000-6C
Modaliteti i furnizimit me energji elektrike: pasiv
Distanca Sensing: 2~ 10cm (chip UHF Sensore distance deri 2.5 metra)
specifikimet: Ф55mm, Ф65mm, Ф74mm, mund të personalizohet
material: silikoni butë
herë erasable: 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet

The RFID dual-band soft silicone wristband is developed and produced by Seabreeze Smart Card Co.,Ltd. It can be freely combined with LF, HF and UHF frequencies for your access control or identification projects. Packageable RF chips EM4102, TK4100, T5577, M1 S50, FM11RF08, I CODE SLI-L, ultralight, H3 Alien, Impinj M4QT, etj.

Karakteristika kryesore
Appearance is small and easy to carry.
It is waterproof, dustproof and shockproof, and durable.
The color is novel, the color is rich, and the conventional ones are black, blu, red and yellow.
The surface can be laser coded (default 8H10D), laser marking LOGO, model, numër, Kodi QR.
No contact, close proximity sensing, and more convenient use.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com