RFID, kudo në botë.

Sticker / Anti Fake Label

» Sticker / Anti Fake Label

RFID Stickers Jewelry etiketë, UHF Stickers Jewelry etiketë

KATEGORIA DHE TAGS:
Sticker / Anti Fake Label , ,

RFID Jewelry Sticker can customize various sizes according to your project requirements.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

【Tags bizhuteri UHF】
madhësi: 120*15*0.25mm ose 90 * 30 * 0.25mm ose 60 * 25 * 0.25mm, ose specifikuar
material: Paper + PET + AL
frekuencë: 860MHz ~ 960MHz
patate të skuqura: Huaj H3, G2XM / XL,etj.
standarde protokoll: ISO18000-6C
Performance
kujtesës editable: 96bit / 512bit EPC
Regjimi i punës: lexoni / shkruani
algoritme Anti-përplasje: support.maximum lexuar 1000 tags / sec
durim: 100000 herë lexoni / shkruani
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
mënyrë të besueshme: 32bit AccessPassword
Lexoni dhe shkruani varg: 3~ 10M, lidhur me lexim dhe shkrim pajisjeve dhe madhësisë antenë, zakonshme 6 ~ 7M
Punës Mjedisi magazinimit
temperatura e punës: -30℃ ~ + 60 ℃
temperatura Storage: -40℃ ~ + 70 ℃

【HF tags bizhuteri】
madhësi: 120*15*0.25mm ose 90 * 30 * 0.25mm ose 60 * 25 * 0.25mm, ose specifikuar
material: Paper + PET + AL
frekuencë: 13.56MHz
patate të skuqura: takohen ISO14443 Një marrëveshje Mifare 1K S50 / Mifare 4K S70 / Ultralight / FM11RF08 / Desfire etj.
Marrëveshja takohen ISO15693: NXP I-CODE-SLI,etj.
kujtesës User: 1k Bytes(chip ndryshme,kujtesës të ndryshme)
Regjimi i punës: lexoni / shkruani
frekuenca rezonancë: 14.0MHz +/- 0.5MHz
durim: 100000 herë lexoni / shkruani
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
Lexoni dhe shkruani varg: 0~ 6cm(lidhur me madhësinë e lexues letrash me bira dhe antenës)
Punës Mjedisi magazinimit
temperatura e punës: -30℃ ~ + 60 ℃
temperatura Storage: -40℃ ~ + 70 ℃

 

RFID Jewelry Tag according to the coating glue area, mainly divided into two categories:
1, the glue, it consists of folded around and can be folded in half and some difference between style and size.
2, no glue area, it points above with rod and bar on the right, there are many different kinds of style.
According to the label material, can be divided into four categories:
1, coated paper+transparent PET;
2, coated paper+pearl and silver luster;
3, coated paper+pearl luster PET;
4, bright white PET.
By tag tied or pasted way, can be divided into three categories:
1, vrima;
2, no holes;
3, with stick.

Product Features:
1, a leading anti-jamming design.
2, sticky-use.
3, near-field multi-tag identification.

Jewelry label, due to the special nature of the material, i papërshkueshëm nga uji, anti-scratch, wear, etj, Applicable to jewelry, watch, glasses counter security anti theft and inventory management, ekran, ndjekja e produktit.

Additional production process: four-colour printing, monochrome printing, barcode, serial number, UID written code, write URL, laser sculpture, and anti-metal wave-absorbing materials(0.1-0.5mm)

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com