RFID, kudo në botë.

Sticker / Anti Fake Label

» Sticker / Anti Fake Label

Stickers frekuencë të ulët, RFID 125KHz Soft Label

KATEGORIA DHE TAGS:
Sticker / Anti Fake Label , , , , ,

125KHz Self-adhesive Tags can also be made into non-adhesive type embedded in other objects for person identification or product identification.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: B043
patate të skuqura: TK4100, EM4102, T5567
frekuencë: 125KHz
Memorie vetem per lexim: 512bit
Lexojnë dhe shkruajnë herë: 100,000 kohët
Lexoni-shkruaj distancë: ≥10cm
material: Letër / PVC / PET / PETG / ABS, ose të specifikojë Stickers 3M
material Antena: bakër
madhësia Label: 85.5× 54mm / 18mm / 25mm / 28mm ose të specifikojë madhësinë
Label trashë: 0.5mm / 1mm ose të specifikojë trashësi
temperatura e punës: -20° C ~ + 70 ° C

Low Frequency Stickers is the 125KHz tags made with EM4102 chip, suitable for use in low frequency soft tag environments such as access control identification, books, valuable asset management, identifikimi të produktit, ndjekja logjistikës, biometrics, article identification, automatizimi industriale, etj.
The Low-frequency Self-adhesive Label is beautiful in appearance, lehtë për t'u përdorur, and widely used. It is suitable for use in various fields. It is made of paper, film or special materials, with adhesive on the back and a composite of silicon-coated protective paper as the backing paper. material, and after printing, die-cutting and other processing into a finished product label. The application requires only peeling from the bottom paper, and can be applied to the surface of various substrates with a single press, and labeling machines can also be used to automatically label in the production line.
125KHz Self-adhesive Tags can also be made into non-adhesive type embedded in other objects for person identification or product identification.
Paper surface color printing pattern, LOGO, Kodi dy-dimensionale, serial number and so on.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com