RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

T5577 Card Reader, T5567 Card Reader, ATA5557 Chip Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , , , , ,

model: DT661

Customize the product according to your project.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat teknike
frekuencë: 125KHZ, Mbështetja 250KHz dhe 375KHz
Interface: USB (Fshehėn keyboard analog), pa pagesë makinë
Mënyra e punës: fakultative për të lexuar / shkruar ose lexuar-vetëm modele
Metoda deshifrim: Manchester RF / 16, RF / 32, RF / 64, RF / 128
format e prodhimit: 10-Numri decimal shifror, 8-Numri decimal shifror, 8-shifror numër heksadecimal, 10-Numri decimal shifror (me Futni), 8-Numri decimal shifror (me Futni), 8 Numri shifra Hexadecimal (me Futni)
Distanca Sensing: 0~ 6cm
majë: bip, 2 color LED
Sistemi operativ: Windows 95/98/2000 / XP / Vista / 7/8, etj.

The T5557 chip card reader provides a stable power supply directly from the computer through the USB data cable, eliminating the need for cumbersome external power supply circuits and power protection, making it safer and more stable.
This product uses the USB HID specification: analog keyboard data output. There is no need to install any driver. As long as the computer cursor is in the place where you can input characters such as Notepad/Word, it can be used as the output point of the card number (uid). The format of the output UID card number can be selected.
Read/write models provide read and write software.
This product can be customized for low-cost produce card testing machines for smart card manufacturers.

Feature support
Free installation of drivers, prizë dhe luaj.
Support T5557/T5567/T5577 chip card, CET5200 chip card.
Supports 3 Manchester format options: Manchester RF / 16, Manchester RF / 32, Manchester RF / 64

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com