RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

USB Interface ISO 15693 Protokolli Reader, ISO 15693 Komunikimi Protokolli Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , ,

model: RW1093

Drive free, prizë dhe luaj.
Induction distance up to 8mm.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
protokoll mbështetje: ISO 15693
card mbështetje: 15693 Protokolli kartë compatible si unë Kodit 2 dhe Ti 2048
Gjuha e zhvillimit të mesëm: Linux Java, Linux QT, Delphi, VC6.0, C #, VB
Sistemi operativ: Windows 98, Windows XP (32\64) Windows 7
tension: DC 5V
aktuale të punës: 100mA
pushtet: 0.2W
leximi kohë: <100ZNJ
shpejtësia Reading: 0.2S
interval leximi: 0.5S
Distanca Reading: 80mm
madhësi: 110X 80 x 26mm
peshë: 160G
Ambienti i punës: temperaturë (-20℃ ~ + 85 ℃) lagështi (5%~ 95%)
treguesi status: 2 color LED (“i kuq” – fuqia LED, “e gjelbër” – treguesi status)
Ndërtuar në Gjuha: sirenë, mund të kontrollojë LED dhe sirenë

The ISO 15693 protocol reader is a universal card reader designed with 13.56M non-contact RF technology. The reading is stable, accurate and reliable. The reader uses USB data transmission to connect to the computer, making the secondary development of the computer easier.
Provide users with a variety of development platform programs, and provide test operation Demo program. The development kit can set the read and write time, read and write interval, read and write card type, and encrypt the card.
The red LED indicates standby status, and the greenLED indicates that reading is successful.

Characteristics
Drive-free USB interface, prizë dhe luaj
Long sensing distance, up to 8mm
USB cable length up to 1.4 metra
Provide a variety of development platforms and DEMO

aplikimi kryesor
One Card Solutions, menaxhimit të aseteve, club membership management, consumer management, hotel room management, school student management, company staff management, multimedia all-in-one, banking and hospital management

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com