RFID, kudo në botë.

Zbukurim Card / Card UHF

» RFID Card » Contactless Chip Card » Zbukurim Card / Card UHF

UHF AZ-9662 Zbukurim Card, Alien H3 Long-varg UHF Card, ISO18000-6C White Card, Alien Higgs3 Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Zbukurim Card / Card UHF , , , , , ,

Special production technology enables the Alien H3 chip to read range up to 30 meters ultra long distances.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

meshë: Alien Higgs3
zbukurim: Alien AZ-9662
standarde protokoll: EPC C1 gen2, ISO 18000-6C
frekuenca e punës: 860~ 960MHz
Kodi EPC: 96bit
User Memory: 512bit
Lexim dhe shkrim kohë: 1~ 2ms
Lexim dhe shkrim varg: 6~ 8M (UHF Reader, P = 5w, 12DBI)
temperatura e punës: -25℃ ~ + 80 ℃
temperatura Storage: -10℃ ~ + 40 ℃
herë erasable: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: >10 vjet
material Antena: PET + Etching alumin
material Card: PVC, ABS, PET, PETG, letër
përmasat: ISO kartë standarde 85.6 × 54 × 0.80(+/-0.04)mm ose madhësia porosi

AZ-9662 Electronic inlay card is encapsulation of Alien H3 electronic label Inlay PVC card products.
Special production technology enables the Alien H3 chip to read range up to 30 meters ultra long distances.
Characteristics: read and write speed, long sensing distance, ndjeshmëri të lartë; Çmim i ulët, good performance is stable, a good encryption effect is widely used in supply chain management, logistics distribution, product certification, fixed assets inventory and tracking, baggage handling and tracking, single labeling, etj.

Can do products: RF tags, self-adhesive labels, white cards, printing cards, composite cards, special-shaped non-standard size cards, keychains, wristbands, tags monedhë, etj.

aplikacionet tipike
Library, clothing management, menaxhimi mjekësor, animal farms, personnel management, kontrollin e qasjes, road toll ETC cards, parking lot cards, identification tags, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com