RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Wiegand për PS2 Converter, Wiegand Converter USB, Wiegand për të RS232 Converter, Converter Qasja e kontrollit

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , ,

WG2PS2 Converter, Can be customized special output format.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: SMZ-711WP
pushtet: DC 7V ~ 25V
format mbështetje: bit format Wiegand24, bit format Wiegand26, bit format Wiegand32, bit format Wiegand34, formate të tjera mund të personalizohet
norma baud: 9600
prodhim: Kodi heksadecimal ASCII
madhësi: 46x38mm

Wiegand to PS2 Converter is designed for embedded third-party access control products, there is a Wiegand input port, two USB output port, it can Wiegand input simultaneously converted to USB virtual serial RS232 format and USB keyboard input format can be Reading from 4 bit to 40 bit Wiegand, USB virtual serial port RS232 output at 9600 norma baud. USB keyboard output format can be set to hexadecimal or decimal format.
Special output format can be customized.

Features
Wiegand automatically determine the input, from 4 bit to 40 bit
1 Wiegand input, 2 output USB
USB and virtual serial port (RS232)
Power from USB
OUSB output format configurable
Virtual serial port output ASCII hexadecimal

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com