RFID, kudo në botë.

Seal / Tie / Logistics Tag

» RFID Përkushtuar Tag » Seal / Tie / Logistics Tag

HF / UHF var Logistics Parandalimi çaktivizon Tag, Anti-disassembly Reusable

KATEGORIA DHE TAGS:
Seal / Tie / Logistics Tag , , , ,

model: BY7907

protokoll komunikimi, RF frekuenca, lloj chip, madhësia etiketë dhe ngjyra, anti-heqjen gjatësi rrip mund të personalizohet.

 

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat teknike
protokoll komunikimi: IEC / ISO 18000-6C
Model Chip: ALIEN 9662
Kapaciteti i kujtesës: 512 Bits
Sektori EPC: 96~ 480 Bits
frekuenca induksion: 840~ 960MHz
Lexoni / shkruani Distance: 0-8M (UHF Reader,P = 5W,12 Db0. lexuesit të ndryshme të energjisë, nuk do të ketë dallime)
Memory fshij: 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: 10 vjet
Storage Temperatura: -25℃ ~ + 75 ℃
Temperatura operative: -25℃ ~ + 65 ℃
tag Material: ABS plastike
Ngjyrë: portokall, e gjelbër, blu, e bardhë, customizable
Label Size: 91mmx28mmx3.5mm
gjatësi Anti-disassembly rrip: 170mm (customizable)
(protokoll komunikimi, RF frekuenca, lloj chip, madhësia etiketë dhe ngjyra, anti-heqjen gjatësi rrip mund të personalizohet)

Aplikacion
Logistics management
Baggage management
Parcel circulation management
Container management
Plant warehouse management
Tools, Electronic and electrical assets management

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com