RFID, kudo në botë.

Seal / Tie / Logistics Tag

» RFID Përkushtuar Tag » Seal / Tie / Logistics Tag

Reusable RFID Tie Tag, Reusable UHF Cable Tie Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Seal / Tie / Logistics Tag , , ,

Reusable RFID Cable Tie Tag.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: BY7904
tag chip: NXP G2XM (në varësi të projektit ka nevojë për të zgjedhur patate të skuqura të ndryshme)
Protokolli komunikimi: EPC Class1 gen2 (ISO18000-6C)
frekuenca operativ: 902~ 928MHz
Kapaciteti i kujtesës: 96Bits EPC; TIME 96Bits; 512Bits përdoruesit
varg Reading: 3~ 5 metra
kohë të dhënat e magazinimit: 10 vjet
herë erasable: 100000 kohët
temperatura e punës: -40℃ ~ + 80 ℃
substrate: Silicone
produkt Size: 65X20X2.5mm, shkrirje gjatësi 100mm
rezistenca korrozioni: acid dhe rezistenca alkali
rezistenca presion: presioni anti-high

The signage part of the UHF cable tie is located at the outside of the bundle, and is not affected by the material of the bundled material. It is stable to read and is convenient to use. Resistant to moisture, high temperature, etj, can be used in harsh environments.
Repeatable multiple use, can be used for vehicles, assets, fishing boat identification and other projects.

Aplikimet
RFID electronic cable tie labels are widely used in logistics tracking management, such as animal epidemic prevention, food safety traceability, power line classification, telecommunication line management, menaxhimin depo, container sealing, express parcels, menaxhimit të aseteve, prisoner management, etj.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com