RFID, kudo në botë.

Seal / Tie / Logistics Tag

» RFID Përkushtuar Tag » Seal / Tie / Logistics Tag

LF / HF Seal, LF / HF Seal Tag, Electronic Seal Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Seal / Tie / Logistics Tag , , , , , , ,

model: BY7932

The steel wire length can be customized.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca e punës: 125KHz / 13.56MHz / 860 ~ 960MHz
patate të skuqura: TK4100 (në përputhje me EM4102)/FM11RF08 (në përputhje me NXP MF1 S50)
protokoll komunikimi: HF ISO 14443A
material shell: ABS
strukturë: një vulë tel, një herë + chip RFID + plastike shell ngulitur metalike
madhësi: 21× 23 × 9mm / gjatësi tela çeliku <250mm,,çeliku diametër tela 1.5mm
Lexoni / shkruani distancë: < 6cm (sipas lexuesit dhe aplikimit mjedis të)
temperatura e punës: -20℃ ~ + 60 ℃
temperatura Storage: -45℃ ~ + 85 ℃
Lageshtia relative: 5%-80%
peshë: 30G
paketim: 50cope / qese, 1000copë / kuti kartoni

RFID Seal Tag advantage: contains RFID chips, each RFID chip has unique serial number in the world, the serial number and seal after binding, seal has uniqueness, so as to achieve the aim of no copy. RFID chip of memory by writing specific information reading and writing equipment, si mbyllja kohë, owner and other detailed information, and the written information can be encrypted, don't know the key, can't rewrite information. Can be used to read and write device reads the information storage.
Can according to the customer request print LOGO, model, numër, data, Kodi bar, etj, can also be used by customers themselves the paste label.

përdorim: direkt shpim dhe tërheq mbi të. Kjo vulë për vula një herë, nuk mund të përdoret përsëri. Pas tërhequr vullnet ka gjurmë, secili ka një numër unik rendor, mbrojtjen e sigurisë, i fortë, lehtë për të kyçur.
Përdorni kabllo pirg / tela hapëse pirg për të hequr

Aplikacion: network wiring,instruments,financë,Dyqane,electric power,petrochemical,package,logjistikë, anijeve,gardening,etj.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com