RFID, kudo në botë.

High Frequency TW-Tike TK9013 Read-only Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card , , ,

High-frequency read-only chip, mainly used for ID identification.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

patate të skuqura: TK9013
RF veprojnë në diapazonin e frekuencave 10 ~ 15MHz, 13.56MHz tipike operacion optimization
Mënyra e punës: Lexo vetem
Kapaciteti Storage: 64 bit
32bit unik kodi numri serial
shkalla e të dhënave: 26.48Kbit / s
Lexoni distancë: 2~ 10cm
herë erasable: >100,000 kohët
Data Storage: 10 vjet
Temperatura e magazinimit: -55℃ ~ + 200 ℃ (lloji meshë)
-55℃ ~ + 125 ℃ (type PCB)
madhësi::85.5X 54 x 0.84mm
Materiale: PVC / PET / PETG / ABS / Letra, 0.13mm tela bakri
procesi encapsulation: Linja tejzanor automatike bimë automatike / touch saldim

TK9013 RFID chip, is a new generation of HF band (13.56MHz) read-only inductive ID chip. In addition to the operating frequency of the chip, other features and EM41 × × low-frequency read-only chip format is very similar, për shembull, also using Manchester's switch data modulation format, the typical operating frequency of 13.56MHz, you can send, including pre-laser programmer's arrangement 64bit information, command and unique serial number, the transmission data rate up to 26.48Kbit/s (Porter).

aplikacionet tipike
Identification cards, logjistikë / logistics automation management, anti-forgery / counterfeit detection, access / gateway control, process flow test labels and other specific applications such as: attendance system, access control system, parking management system, school restaurant consumption management management, Club membership system, chain member system, school management system, campus pass system, home & school system, bankë & school pass system, district communication system, water-saving shower system, production line testing, animal identification systems, logistics logos System, product security system, electronic security system, Internet real name system, social security system, medical insurance system, computer room management system, park electronic tickets, adult education system.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com