RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

Ndërhyrja trupin e njeriut Rezistenca UHF Card Access Control

KATEGORIA DHE TAGS:
Kartë Rreth / Asesora , ,

Configuration UHF access card reader, Wiegand 34 prodhim.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

performanca Chip
frekuenca e punës: 902~ 928MHz
chip UHF: Impinj Monza R6
Protokolli komunikimi: EPC Class-1 gen2, IEC / ISO 18000-6C
Lexim dhe shkrim ndjeshmëri: -12dBm (referencë në distancë prej 5m ose më shumë)
Mënyra e punës: R / W
EPC: 96-EPC
kujtesës Chip: Asnje
TIME: 96bit
Kodi hyrje: Asnje
vrasin fjalëkalimin: Asnje
Koha ruajtja e të dhënave: 10 vjet
herë erasable: 100,000 kohët

Karakteristikat fizike
Dimensionet fizike: 98mm x 56mm x 5mm
material shell: ABS
ngjyrë: e bardhë
peshë: 50G
klasë Mbrojtja: IP65
temperatura operative: -40℃ ~ + 85 ℃
të përdorura: hobe, varur qafë

Human Body Interference Resistance UHF Access Control Card is designed for personnel management design of a tag, the tag through the use of anti-human interference design ideas, the perfect solution to the ordinary white card by human interference performance degradation caused by the reader missed the phenomenon, the tag can be close to the human body without interference, in the entire system can effectively guarantee the same tag performance in order to run the system has a good user experience, can be easily used in schools, hospitals, venues, factories and other personnel management environment.
Configuration UHF access card reader, Wiegand 34 prodhim.
Custom appearances based on people management projects.

Aplikimet
Campus, fabrika, hospitals, venues, tickets, koncerte, clubs, all kinds of venue staff management.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com