RFID, kudo në botë.

ISO 14443 TYPEA ISO 14443 TYPEB Dual Card Protocol, RFID Contactless Card Universal

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card, JAVA Card / Card CPU , , , ,

A true RF multi-function card that supports the following:
ISO 14443 TypeA and ISO 14443 TypeB protocol
ISO 14443-1/2/3/4. Ie support T=CL
106/212/424kbit / s

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: HL524
frekuencë: 13.56MHz
Kapaciteti Storage: 32K × 1024bits
Lexim dhe shkrim kohë: 3ZNJ
Distanca Sensing: 0~ 6cm
material: PVC bardhë
specifikimet: 85.6X 54 x 0.86mm

contactless ISO 14443 Type A card and ISO 14443 Type B card combo card. Supports ISO14443 Type A and Type B protocols. Supports NFC Forum Type 4 etiketë (NFC-A, NFC-B). Powerful, both as an NFC card and as a contactless card. Can be applied to NFC, PBOC, POS and ATM. Customizable commands and UID.
SeaBreeze Smart Card Company provides detailed COS user manuals.

Features
contactless ISO 14443 TypeA and ISO 14443 TYPEB 2 në 1 kartë
Supports ISO 14443 TypeA and ISO 14443 TypeB protocols
Supports ISO 14443-1/2/3/4. Ie support T=CL
Supports 106/212/424kbit/s
Reading and writing distance greater than 5 cm
Supports 20 different communication rates set by the user through commands, deri në 424 kbit / s
Support users to set UID and PUPI
Supports NFC Forum Type 4 etiketë (NFC-A, NFC-B)
Simulator qPBOC

Card application
NFC tag
POS machine development and application test card
ATM machine development application test card
Contactless Reader Development Application Test Card
contactless ISO 14443 Type A study Card
contactless ISO 14443 Type B study Card
ISO 14443 protocol study card

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com