RFID, kudo në botë.

Shirit magnetik Device Card

» Hardware » Shirit magnetik Device Card

Magnetik Card shirit, IC Card, PSAM Card, M1 Card 4 në 1 lexues

KATEGORIA DHE TAGS:
Shirit magnetik Device Card , ,

Shirit magnetik Card Reader, Contact IC Card Reader, CPU Card Reader, PSAM Card Reader, Mifare IC Card Reader perfect combination.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat teknike
Energji elektrike
furnizimi me energji elektrike: furnizimit me energji elektrike USB
aktual: 45~ 65mA
komunikim të të dhënave: USB kabllo
Produkt
material: ABS
madhësi: L 160mm X W 45mm x H 45mm
peshë: 180G
Ngjyrë: e zezë
mjedis
temperatura e punës: -20 ℃ ~ + 55 ℃
lagështia pune: 10%~ 90% Lagështia relative
temperatura Storage: -30 ℃ ~ + 70 ℃
Store lagështia: 10%~ 90% Lagështia relative

kartë magnetike
read kartë: 1/2/3 udhë optional
goditje e fortë: dyanshëm kartë shpullë
Jeta magnetike kokë: për 500000 kohët
vlefshmëria e të dhënave: ndërtuar në zile, leximi tregues gabim
compatibility standarde Card: ISO 7811, AMMVA,CADMV

kartën RFID
frekuenca operativ: 13.56MHz
Ndërfaqja Smart Card: ISO14443-A, NXP Mifare
Distanca Induksioni: rreth 15mm
sirenë: kontrolli sirenë programueshëm on / off
compatibility kartën RFID: ISO 14443A, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, ultra Lehta, Mifare Desfire, Mifare Plus

IC card
compatibility Card: AT24C01A, AT24C02, AT24C04, AT24C08, AT24C16, AT24C64, AT24C128, SLE4432, SLE4442, SLE4418, SLE4428, ISO7816-(1-4) (T = 1, T = 0)

card PSAM
spot kontakt kartë mund të përdoret: për 200000 kohët
Komunikimi me llojin e PC: USB
protokoll komunikimi: mbështetje T = 0, T card = 1 CPU, shpejtësia e komunikimit 9600 bps
ndiqni standarde: ISO 7816-3

operacion
Sistemi operativ: Windows 7, Windows8, Windows2008, WindowsVista, Windows2003, Windows2000, WindowsXP, Linux

C-MR-160A Magnetic Stripe Card, IC Card, CPU Card, PSAM Card, M1 Card 4 në 1 lexues, është një lexues letrash me shumë funksione, a collection of magnetic stripe card reader and radio frequency card/IC card read/write function. Can help you to read magnetic stripe card and read/write RFID card and IC card. Ndërfaqja USB mund të realizojë lidhjen me makinën PC dhe pajisjet e ngjashme. Magnetic card support two-way swipe card, sipas kërkesave të ndryshme të përdoruesit, can be read magnetic card 1, 2, 3 informacion për gjurmët.Magnetic Stripe Card IC Card PSAM Card M1 Card 4 në 1 lexues, Magnetic Stripe Card IC Card PSAM Card M1 Card Multi-function card Reader, SeabreezeRFID LTD.
C-MR-160A widely used in the attendance, kontrollin e qasjes, numri i rrugës dhe ura, stacionet e gazit / naftës, parqet e makinave, Transporti publik, mjekësore dhe të gjitha llojet e tarifave, vlera e ruajtur, aplikacionet e pyetjeve të tilla si sistemi i menaxhimit të kartave të mençur, mund të përshtatet lehtësisht sipas nevojave dhe aplikacioneve tuaja.
C-MR-160A Reader is Programmable magnetic card and IC card combined read/write device, përdoruesi mundet sipas nevojave aktuale, duke programuar ose konfiguruar formatet e të dhënave dhe ndërfaqen inteligjente.

Main Features
Peshë e lehtë, pamje e bukur dhe praktike
Boot on selfn testn, pa furnizim me energji shtesë
Mund të lexojë dhe shkruaj të gjitha llojet e kartës së kujtesës dhe të mbështesë T = 0, T = 1 kartë CPU protokolle
Support the multi-function SAM card operation
Të komunikosh me PC përmes ndërfaqes USB
Operacioni është i thjeshtë, prizë dhe luaj,do not install driver
Green LED flashing indicates the data output, read the complete three track all output buzzer sound
Read magnetic stripe card, read/write IC card and RFID card function
Lexoni të gjitha 1,2,3 track magnetic stripe card, mbështesin kartën e shkuljes me dy drejtime
Magnetic stripe card 1, 2, 3 rtack optional
Siguroni një funksion të plotë dinamik bibliotekar, japin interpretimin e zhvillimit, pikat kryesore, shembuj, dhe kodin burimor të shembullit të gjuhës së ndryshme të zhvillimit (duke përfshirë: C # 2003, ndërtues C ++, Adelphi, PowerBuilder, VB.net2003, VB6.0, Java)

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com