RFID, kudo në botë.

Card Various Material

» RFID Card » Card Various Material

RFID Art Card Paper, Veshura Paper Material Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Card Various Material , , ,

Paper card is a good gift for business.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

standardet e protokollit: ISO 14443 TYPEA / B, ISO 15693, ISO / IEC 18000-6B / 6C
Chip frekuencave: LF 125KHz / HF 13.56MHz / UHF 860-960MHz
Chip Type: Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, Mifareultralight10, MifareultralightC, I KODI SLI / SLI-S / SLI-L / SLIX, MifareDesfire2K / 4K / 8K, MFlPLUS2K / 4K, Ti2048, EM4200, EM4305, EM4450, EM4102, TK4100, T5577, CET5500, Hitagl, Hitag2, Hitags, FMl208(CPU), H3 Alien, Impinj M5, etj.
Lexoni distancë: LF / HF 2,5 ~ 10cm
UHF 1 ~ 10M(Varet rregullimin RF në vendin e përdorimit, konfiguracioni antenë lexuesi, dhe kushtet mjedisore.)
leximi kohë: 1~ 2ms
temperatura operative: -20℃ ~ + 85 ℃
lagështia operativ: 0~ 95%
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
material: letër Art (letër të veshura)
përmasat: ISO kartë standarde 85.6 × 54 × 0.80mm ose të specifikojë madhësinë, formë
Materiale: zbukurim etched alumini ose tela bakri 0.13mm
procesi encapsulated: tejzanor linjat bimore auto / Saldim automatike

RFID Paper Card is a newborn, environmentally friendly paper card, a gradual replacement of PVC material card trend, used in fast moving consumer goods and entertainment industry, such as games, audio-visual, tickets and so on. The cost of the end, the advantages of simple production.
Paper cards can be used imported coated paper, 250G, 300G, 350G, 400G, 450g and other thickness. With low cost, confidentiality, environmental protection and energy saving. Card with double-sided coated paper, printing gloss as high as 95%, card body is positive, the back of the varnish or coating process to protect the printing surface graphic.

aplikacionet tipike
Identification card, One Card Solutions, enterprise/campus card, bus card, highway fees, parking, ransportation, community management, Gas stations, securities, telecom, medicine, tinsurance,etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com