RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

Furnizimi Mifare 1k S50 Chip Grain, FM11RF08 Chip meshë

KATEGORIA DHE TAGS:
Kartë Rreth / Asesora , , , , , , ,

FM11RF08 chip fully compatible with Mifare 1k S50 chip, the same performance, kosto më e ulët.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

patate të skuqura: Mifare IC S50 / FM11RF08
Marrëveshja me standardin: ISO 14443A
frekuenca operativ: 13.56MHz
komunikimi norma: 106KBoud
Mënyra e punës: pasiv
Kapaciteti Storage: 1KB, 8kbit, 16 ndarëse, çdo ndarje dy fjalëkalimi (1KB = 8Kbit)
Lexoni varg: 2.5~ 10cm
Lexojnë dhe shkruajnë kohë: 1~ 2ms
temperatura e punës: -20℃ ~ + 55 ℃ (-4℉ ~ + 131 ℉)
jeta erasable: >100000 kohët
Ruajtja e të dhënave: >10 vjet
style Paketa: Meshë / Chip kokërr

Mifare IC S50 chip ( referred to as M1), a non- contact smart card chip in the vanguard, the operating frequency of 13.56MHz, and have the ability to read and write. Is the industry's first one can put ISO contactless smart card chip,with ultra-small coil also provides the ability to mass production. aktualisht, the use of global Mifare IC S50 chip over two hundred million, with a contactless smart card market share of more than 85%. IC S50 has a high stability and a wide range of applications for a variety of manufacturing special tags and smart cards, is the access control card, identification tag, business card, pre-paid water meters, bus card, highway fees, parking lot, residential area management, transportation cards, park tickets, highways and other preferred RFID products.

Furnizimi Mifare 1k S50 Chip Grain, FM11RF08 Chip meshë, Mifare IC S50 Chip Wafer, Mifare 1k S50 Chip Particles, FUDAN M1 Chip Wafer, MF1 S50 Chip Wafer, SeabreezeRFID LTD.

 

FM11RF08 chip (referred to as domestic M1), is developed by Shanghai Fudan Microelectronics Company first RFID chip products, is compatible with IC S50 chip. FM11RF08 chip quality, for many years to occupy a dominant market position. With stable performance, low rate of bad, low cost and other advantages.

 

 

 

SeabreezeRFID Company supplies all kinds of contactless RFID chips, contact chips and CPU card chips, low prices, stable quality, timely delivery.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com