RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

I papërshkueshëm nga uji Soft Transparent mbajtës kartë plastike, Mbajtës Hard kartë plastike

KATEGORIA DHE TAGS:
Kartë Rreth / Asesora , , , , , ,

model: FT-24 / FT-210 / FT-33

butë, i vështirë, i tejdukshëm, horizontal, vertikale dhe specifikimet e tjera, një shumëllojshmëri të madhësive të mund të zgjidhen.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

card vertikale Madhësia mbajtës: 85× 121mm
Mund të jetë në madhësinë e kartës: 7898mm ×
card tërthor Madhësia mbajtës: 95× 116mm
Mund të jetë në madhësinë e kartës: 10870mm ×
paketim: 10copë / Pack, 100copë / Box
100copë Pesha: rreth 1.25KG

I papërshkueshëm nga uji butë mbajtësi transparent card

I papërshkueshëm nga uji Soft Transparent mbajtës kartë plastike, Mbajtës Hard kartë plastike, Mbajtës Smart Card plastike, Mbajtës ID Card, Mbajtesi i kartes se kreditit, Mbajtës Card Qasja e kontrollit, Magnetik mbajtës Strip Card, nga www.SeabreezeRFID.com/

elegant, i thjeshtë, praktike dhe të balancuar; rafinuar duke përdorur me cilësi të lartë material PVC transparente me vulë i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, veshur-rezistente, rezistenca njollë, lehtë për të pastruar, nuk zbehet lehtë dhe kështu me radhë. Kartat e kontrollit të qasjes, shënjat kartat, gjitha kartat madhësi në të.
card vertikale Madhësia mbajtës: 85× 121mm
Mund të jetë në madhësinë e kartës: 7898mm ×
card tërthor Madhësia mbajtës: 95× 116mm
Mund të jetë në madhësinë e kartës: 10870mm ×
paketim: 10copë / Pack, 100copë / Box
100copë Pesha: rreth 1.25KG
moq: 5000copë

Matte transparent kartë krediti dhe mbajtës kartë identiteti / mbajtës kartë magnetike shirit

I papërshkueshëm nga uji Soft Transparent mbajtës kartë plastike, Mbajtës Hard kartë plastike, Mbajtës Smart Card plastike, Mbajtës ID Card, Mbajtesi i kartes se kreditit, Mbajtës Card Qasja e kontrollit, Magnetik mbajtës Strip Card, nga www.SeabreezeRFID.com/

material PPC, sipërfaqja krem ​​ëmbëlsirash(Matte) proces, transparenca, dhe lehtësinë e përdorimit. No longer shqetësohen për gërvishtjet dhe kartë bankare kartë magnetike shirit është dëmtuar. Të përshtatshme për të gjitha llojet e kartave të madhësisë standarde ndërkombëtare, të tilla si kartat bankare, kartat VIP, kartat e anëtarësimit. Ka dy opsionale: Seksioni i hollë lëmues trashë, lëmues fine seksion të trasha.
material: PPC
Përshkrim: Double-njëanshëm transparent, nuk ka shtypje
Features: plastike butë, transparenca, dhe nuk do të copëtuar
madhësi: 9.1× 6.3cm madhësinë përbashkët ndërkombëtar kartë standarde, i aftë, nuk ka të lehtë të bjerë jashtë

Hard plastike Card mbajtës transparenca

I papërshkueshëm nga uji Soft Transparent mbajtës kartë plastike, Mbajtës Hard kartë plastike, Mbajtës Smart Card plastike, Mbajtës ID Card, Mbajtesi i kartes se kreditit, Mbajtës Card Qasja e kontrollit, Magnetik mbajtës Strip Card, nga www.SeabreezeRFID.com/

elegant, i thjeshtë, praktike dhe të balancuar; rafinuar duke përdorur me cilësi të lartë materiale PVC transparente, veshur-rezistente, rezistenca njollë, lehtë për të pastruar, nuk zbehet lehtë.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com