RFID, kudo në botë.

T5557, T5567, T5577 Chip trashë Card, T5577 Shell Card

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , ,

T5577 chips is the upgrade version of T5557 and T5567 chips.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

patate të skuqura: Atmel T5577
Kapaciteti i kujtesës: 330 bit
frekuenca e punës: 125KHz
shkalla komunikimi: 9600 obligacionet
Lexo / kohë shkruani: 0.1 ZNJ
Mënyra e punës: Lexo vetem
Lexoni distancë: 5-8cm
temperatura e punës: -20℃ ~ + 55 ℃
Fshini jetën: > 100000 kohët
ruajtje: 10 vjet
madhësi: 85.6X 54 x 1.8mm
materialet e paketimit: PVC,ABS

T5577 chip is the Atmel company produces the multi-function non-contact R/W identification integrated circuit, apply to LF 125KHz frequency range.
T5577 chip is unique and stable performance, good encryption performance (multilevel authorization), so it is mainly used for hotel door locks,kontrollin e qasjes,identity.
T5577 chip is the upgrade version of T5557/T5567 chip.

Typical application
identifikim, hotel smart door lock, metër, access contro, the dining hall card, parking lot, etj.

SeabreezeRFID LTD. provides T5577 chip card initialization and data encryption services.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com