RFID, kudo në botë.
 • 18Kodi bit card ID, 10Kodi bit card ID, 8Kodi bit card ID

  KATEGORIA DHE TAGS:
  EM Card / LF Card , , , , , , , ,

  EM ID card a variety of encoding formats optional, facilitate access control and identity project management.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim
  • Mjeshtëri Aviable

  Frekuenca operativ: 125KHz
  patate të skuqura: EM4100, EM4102 ose 64bit përputhje TK4100 saj chip, etj
  Distanca Sensing: 2~ 10cm
  temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃(-4℉ ~ + 176 ℉)
  materialet e paketimit: PVC, ABS, PET, PETG, letër
  përmasat: Kartat e hollë 85.5 × 54 × 0.88mm
  Kartat trasha 85.5 × 54 × 1.80mm
  procesi encapsulation: i petëzuar, vetë-ngjitëse, encapsulation tejzanor

  The 18 Kodi shifror / 10 Kodi shifror / 8 digit code EM card is the Manchester Encoding mode, EM type 125KHz ID cards. Usually use EM4102 or TK4100 chip, has a convenient and practical, the characteristics of low cost, in worldwide, the most used RFID cards.
  EM chip ID card is there is one Internal Code only, there are two types of conversion on output, one is converted to 10bits namely 16 hexadecimal 4bits, is the 10bits coded ID cards. One is converted to 8bits, namely piecewise transformation, this is the international in common use of conversion, is the 8bits coded ID card. 18bits coded ID cards, the above two type numbers are all printed on the card surface, in front of 10bits encoding, followed by 8bits encoding.
  ID cards, also called: EM cards.
  Number: The surface of 18 ID card number, ID itself serial number, i pari 10 ABA code, the last 8-bit Wiegand code.
  ID card can be double-sided printing, screen printing/offset printing LOGO, photos, Foto, tekst, etj. Thick cards has round coil card and square coil card, and there is a long strip of holes, used to hang nylon lanyard hanging in the neck, mainly used as a time attendance card and staff card.

   

  avantazh konkurrues:
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

   

  shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
  karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
  Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  2 + 3 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com