RFID, kudo në botë.

Zbukurim thatë

» RFID Zbukurim » Zbukurim thatë

 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
standard: ISO18000-6C(EPC Class1 gen2)
frekuencë: 860~ 960MHz
patate të skuqura: H3 Alien ose specifikuar
Data Set: Lexoni dhe shkruani 100000 kohët
material: polyimide Substrate
madhësi: customizable

detajet Paketimi
Brenda diametër prej bërthamës letër: 76.2mm(3inç);
Çdo sasi roll: 500~ 1000pcs(Në përputhje me kërkesën aktuale);
drejtimi roll: Sipërfaqja apo shtypje ballafaqohet jashtë (në);
paketim materiale: Antistatike pad perla pambuku + Bubble + qese antistatike + Jashtë.

Heat Resistant Substrate UHF Inlay is suitable for use in extremely harsh high temperature environments with excellent performance, suitable for cargo management in long-distance transportation.
tipar: Hi-temperature resistance (max to 350 celsius)

Aplikacion
Cargo transportation management
Asset tracking

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com