RFID, kudo në botë.

EM4200 Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , ,

The EM4200 chip is usually made as a thick cards, widely used in parking lot management systems for long range identification cards.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Kapaciteti i kujtesës: 64bit
Mënyra e punës: Lexo vetem
karakteristika e sigurisë: Numri globale unik serial
frekuencë: 125KHz
Shpejtësia e komunikimit: 106kbps
Lexoni dhe shkruani në distancë: 2~ 5cm
herë erasable: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃
madhësi: kartë hollë 85.5 × 54 × 0.84mm
card trashë 85.5 × 54 × 1.80mm
materialet e paketimit: PVC / PET / ABS / Letra,etj.

Switzerland EM microelectronics company EM4200 RF chip is EM4100 / EM4102 chip upgrade chip (EM4100 / EM4102 chip has been discontinued) using advanced chip packaging technology, can be used as a non-contact card solution excellent solution. At the same time provide preferential printing services and shaped cards suitable for the application environment. EM4200 chip can also be made into a key ring.
EM4200 chip replace EM4100, EM4102, EM4005, EM4105 chip.
The EM4200 chip is usually made as a thick cards, widely used in parking lot management systems for long range identification cards.

Aplikimet
identifikim, Time and Attendance Systems, Access Control Systems, Property Identification, Process Control, Enterprise Card Systems, Parking, Logistics, identifikimin e kafshëve, Cargo Identification, Industrial Automation, Conference Signing, RFID, Supermarkets, Warehouse Management, Management, Security system, Medical institutions and so on.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com