RFID, kudo në botë.

FM S70 Chip Card, Compatible me MF1 IC S70 Chip

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card , ,

modeli i produktit: H28

FM S70 me authentication trefishtë sigurisë, encryption ngulitur kontrollit dhe komunikimit logjika qark, me një performancë të lartë të sigurisë.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Features Chip
Frekuenca operativ: 13.56MHz
norma baud: 106Kbit / s
Distanca operativ: jo më pak se 10cm (gjeometri antenë)
Komunikimi Half-duplex
Pajtueshmëria me ISO / IEC 14443-A
M1 standarde algorithm encryption
Një kohë tipike transaksion: <100Znj
EEPROM:
40968bits × e qelizave të memories EEPROM
64 Sektorët e pavarur me një strukturë të sigurisë për të mbështetur një varietet të aplikimeve
Qasja në njësi të ruajtjes fleksibile të përcaktuara nga përdoruesi sipas kërkesave të tyre
sigurisë së lartë: certifikimit trefishtë sigurisë. Shumë të sigurta të komunikimit të të dhënave. Për sistemet hierarkike kyçe në çdo sektor për të ngritur dy grupe të veçanta të çelësave.
funksionet aritmetike: operacionet e mbledhjes dhe të zbritjes mund të kryhet
besueshmëri të lartë:
Fshini jetën: > 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: > 10 vjet

Cards parametrat
temperatura e punës: -20℃ ~ + 65 ℃
Fshini jetën: > 100,000 kohët
ruajtje: > 10 vjet
madhësi: ISO kartë standarde L 85.6 × W 54 × T 0.84(± 0.4)mm, ose të specifikojë madhësinë
material: PVC / ABS / PET / PETG / Letra, 0.13mm tela bakri
procesi encapsulation: automatike tejzanor linjë automatike mbjelljen / touch saldim

FM S70 chip është Shanghai Fudan Mikroelektronika një organizatë jo-kontakt IC chip card, Kapaciteti i 4K × 8bits, në përputhje me ISO14443-A prot, frekuencë vepron 13.56MHz, distancë prej jo më pak se 10cm.FM11RF32 chip compatible me karta chip MF1 IC S70 pune.
FM S70 me authentication trefishtë sigurisë, encryption ngulitur kontrollit dhe komunikimit logjika qark, me një performancë të lartë të sigurisë. patate të skuqura e 64 sektorët e pavarura, për të përmbushur më shumë kërkesë, përdorur gjerësisht në kartën e transportit publik, card kampus dhe shumë aplikacione tjera, Projektet kapacitet të madh.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

shtypje: Shtypi ofset, Printim me bojë Patone, Printim me ngjyra, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text, Guilloche, Hot vulosje.
Të tjerët: rezistent ndaj konsumit dhe i shpejtë, Të dhëna të ndryshueshme, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com